Nabízíme

 

Kompletní SERVIS

Kvalitní servis prováděný odborníkem a originální náhradní díly pro Váš vůz ISUZU.
 

Vozy skladem

Kdykoliv si můžete prohlídnou vozy ISUZU D-MAX. Stačí jen zavolat. S výběrem vozu Vám rádi poradíme.
  • Servis

    Každý vůz si rozhodně zaslouží skutečně profesionální servis. Ten by měl být nejenom prováděný zkušeným a kvalifikovaným odborníkem, což je právě u nás zaručeno, ale zároveň by měli být použity pouze ty nejlepší, a to originální díly.
  • 1

Servis

Každý vůz si rozhodně zaslouží skutečně profesionální servis. Ten by měl být nejenom prováděný zkušeným a kvalifikovaným odborníkem, což je právě u nás zaručeno, ale zároveň by měli být použity pouze ty nejlepší, a to originální díly. Právě kombinace obojího je jasnou zárukou toho, že i váš vůz vám bude sloužit maximálně dlouho, a vy se tak na něho budete moci spolehnout za každé situace a v jakýchkoliv podmínkách.

Jsou to právě ony kvalitní díly Isuzu, které se od těch neoriginálních liší nejenom mnohem delší životností, ale i celkovou kvalitou, která by měla hrát vždy hlavní roli. Jedině tak si můžete být jisti, že vždy bezpečně dojedete do cíle vaší cesty a nepotkáte se s žádným problémem právě ze strany vozu. A to nejenom v krátkodobém horizontu, ale samozřejmě i v tom dlouhodobém, jelikož vůz málokdy kupujeme pouze na pár let, ale chceme, aby nám sloužil vždy co nejdéle. To zda to tak opravdu bude je čistě ve vašich rukách a v tom, kam svůj vůz na případnou prohlídku, nebo záruční či pozáruční opravu přivezete. Pokud to bude právě k nám, rozhodně si můžete být jisti, že jste se rozhodli skutečně správně.

Samozřejmostí jsou nejenom pravidelné prohlídky, kdy právě váš vůz technik kompletně projde, upozorní na případné začínající závady, nebo opraví ty, které by se dříve nebo později mohli projevit naplno. Je to totiž i včasná výměna lehce ojetých nebo poškozených dílů, která může ve výsledku předejít mnohem komplikovanější a hlavně finančně náročnější opravě. Ať už se jedná o drobnosti, které mohou být vyměněny na počkání, nebo náročnější zásahy, profesionální mechanici jsou zárukou toho, že váš vůz Isuzu bude po opuštění servisu v naprosto perfektním stavu a bude připraven vám opět naplno sloužit. A to samozřejmě po mnohem delší dobu, než si sami myslíte. Neváhejte a přesvědčte o kvalitách naší práce i samotných dílů sami.